Şönil Pike Takımı

Filter

Şönil Pike Takımı

Şönil pike takımı modelleri ile yatak odalarını daha şık göstermek mümkündür. İşlemelerden ve nakışlardan oluşan bu takımlar oldukça gösterişlidir ve çeyiz için uygundur. Şönil pike takımınızı beyaz, krem rengi, ekru, pudra gibi yumuşak renk tonlarında tercih edebilirsiniz. Bunun yanında pembe, mor, lacivert, kırmızı gibi canlı renk seçeneklerini de bulabilirsiniz. Şönil pike takımı adeta şık bir yatak örtüsü görevi de üstlenir. Bu açıdan bakıldığında hem şık hem de kullanışlı bir üründür. Bu pike takımları sayesinde yatak odanız son derece şık görünür. Çeyiziniz için de bu şık takımlardan edinebilirsiniz.

Şönil Pike Takımı Parçaları Nelerdir?

Pikenizi takım halinde almanız, daha güzel ve uyumlu bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Özellikle şönil pikelerin takım halinde alınması daha doğru olur. Çift kişilik bir şönil pike takımının içinde iki adet yastık kılıfı, bir adet çarşaf ve bir adet pike bulunur. Takım halinde aldığınız bu ürünleri yatak odanızda birlikte kullanabilirsiniz. Renk ve desen anlamında güzel bir uyum yakalamış olursunuz. Şönil pike takımı parçaları genel olarak birbiri ile uyum halindedir. Renk yanında kumaşı da birbirine benzerdir. Şönil pike takımları oldukça gösterişli ürünler oldukları için takım halinde kullanılmaları bu gösterişlerini artıracaktır. Saray odalarını andıran bir yatak odası için siz de şönil pike takımlarından edinebilirsiniz.

Şönil Pike Takımı Özellikleri

Şönil pike takımları sıcak havalarda kullanmak için çok uygundur. Yorgan ya da battaniye gibi sizi terletmez ve üzerinizde bir ağırlık oluşturmaz. Yaz ve bahar aylarında keyifle kullanacağınız ev tekstili ürünleridir. Yatak odasında şıklık ve gösteriş arayanlar, bu pike takımı modellerine yönelebilirler. Temizliği ise son derece kolaydır. Makinede yıkayıp kolayca kurutabilirsiniz. Şönil pike takımı satın alırken çift kişilik ya da tek kişilik ölçülerinde olmasına dikkat etmelisiniz. İhtiyacınıza göre her iki çeşidinden de satın alabilirsiniz. Bu ürünler hem şık durur hem de yatak odanızda konforunuzu artırır. Bu şık takımların içerisinde uyurken kendinizi son derece özel ve değerli hissedersiniz.

Şönil Pike Takımı Nasıl Kullanılır?

Yatak odanızda şönil pike takımınızı havaların sıcak olduğu her an kullanabilirsiniz. Oldukça pratik ürünlerdir. Uçlarında nakış kullanılan ve üzerinde dantel işlemeleri olan farklı modelleri mevcuttur. Renk ve model anlamında zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Pike takımları, çeyizlerin de olmazsa olmaz parçalarıdır. Eğer çeyizinize şık ve kullanışlı parçalar eklemek istiyorsanız, şönil pike takımlarına yönelebilirsiniz. Birkaç adet ayrı takım aldığınız zaman, yıkadıkça kullanırsınız ve pike takımı yönünden herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Çeyiz yanında hediye olarak da şönil pike takımları güzel bir alternatiftir. Yeni evlenen ya da evini yenileyen sevdiklerinizi, şönil pike takımı hediye ederek sevindirebilirsiniz. Oldukça şık ve gösterişli bir hediye alternatifi olacaktır.  
Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat