Pamuklu Pike Takımı

Filter

Pamuklu Pike Takımı

Pamuklu pike takımı modelleri yaz aylarında yatak odanızda keyifle kullanabileceğiniz takımlardır. Pamuklu yapıda olması ise kullanım avantajı sağlar. Çarşafı ve yastık kılıfları ile birlikte tam bir takım halini alır. Kaliteli iplik yapısında olması, tekrarlayan yıkamalara rağmen yıpranmamasını ve uzun yıllar kullanmaya devam edebilmenizi sağlar. Yatak odasında çift kişilik ya tek kişilik pike takımları kullanılabilir. Yatağın ölçüsüne uygun olarak pike takımı alınmalıdır. Havanın ısınmasıyla birlikte yorganların kaldırılıp pike kullanımına geçilmesi daha doğru olacaktır. Pikenin özelliği orta kalınlıkta olması ve sizi terletmemesidir. Pamuklu yapısı sayesinde nefes alabilir ve konforlu bir gece uykusu sağlar.

Tek Kişilik Pamuklu Pike Takımı

Tek kişilik yatak ölçülerinde kullanılmak üzere tek kişilik pamuklu pike takımı almak gerekir. Genç odaları ve çocuk odaları için uygundur. Tek yastık kılıfından ve tek kişilik yatak ölçülerine uygun bir adet çarşaftan oluşan bir takımdır. Pamuklu yapısıyla doğallığı hissettirir. Pike takımları yaz ve bahar aylarında kullanılabilir. Pikenin yapısı sayesinde terletmez ve bunaltmaz. Yıllarca kullanılabilecek takımlardır. Farklı renklerde ve desenlerde tercih edilebilir. Bu tercihte kişilerin zevki önemlidir. Bazı kişiler düz renklerden hoşlanırken, bazı kişiler çiçek, kelebek, kuş gibi farklı figürlerin işlendiği desenleri tercih edebilir.

Çift Kişilik Pamuklu Pike Takımı

Çift kişilik yatak ölçülerinde ise çift kişilik pamuklu pike takımı alınması gerekecektir. Yatak odalarında bulunan yataklar için rahatlıkla kullanılabilir. Bu pike takımlarında iki adet yastık kılıfı ve çift kişilik yatak ölçülerine uyumlu olan bir adet çarşaf bulunur. Çift kişilik yataklar iki kişinin yatmasına uygun ölçülerde olan yataklardır. Pike takımı satın alınırken de tek ya da çift kişilik olmasına dikkat edilmelidir. Takım olması ise şık bir görüntü elde etmek açısından oldukça önemlidir. Takımıyla birlikte yıkanıp birlikte kullanılırsa, yatak odasında güzel bir uyum yakalanmış olur. Çiftlerin yaz aylarının sıcak akşamlarında rahat bir şekilde uyumasını sağlayan takımlardır.

Pamuklu Pike Takımı Kullanımı

Pamuklu pike takımları yorganın fazla geldiği hava koşullarında kullanılmak üzere satın alınabilir. Sıcaklık hissetmeden konforlu bir şekilde uyuyabilmenizi sağlar. Birbirinden şık desenleri sayesinde aynı zamanda yatak örtüsü olarak da işlev görür. Kışın soğuk geceleri geride kaldıktan sonra havalar yavaş yavaş ısınmaya başlar. Battaniye ya da yorgan ile uyumanız giderek güçleşir. Bu durumda üzerinize örteceğiniz bir pike ile uykularınızı rahat geçirebilirsiniz. Pike takımınızı pamuklu kumaştan tercih edersiniz daha doğru bir seçim yapmış olursunuz. Pamuklu kumaşın en önemli özelliği doğallığı sayesinde nefes alabilmesidir. Yani havasız kalmanızı önler ve sıcak gecelerde terlemeden uyuyabilirsiniz.

Pike Takımı Kullanmanın Avantajları

Pamuklu pike takımları rahat bir uyku açısından kullanıcılarına avantaj sunar. Mevsim geçişlerinde ve yaz aylarında kullanıma uygundur. Hatta sıcak olan evlerde kış aylarında bile kullanılabilir. Rahat bir uyku için pamuklu yapıda olan modeller tercih edilmelidir. Doğal yapısı sayesinde teninize doğrudan temas etmesinde bir sakınca yoktur. Hassas yapıdaki kişiler bile güvenle kullanabilir. Pike takımlarında rahatlık kadar şıklığa da dikkat edilmelidir. Farklı renklerde ve desenlerde pamuklu pike takımları tercih edilebilir. Bu tercihte yatak odanızın genel dekorasyonu da önemlidir. Eğer birbirine uyumlu renkler tercih ederseniz ortaya daha şık bir görüntü çıkacaktır. Yatak odanızı güzelleştirmek için farklı renk ve desenlerdeki pamuklu pike takımlarını tercih edebilirsiniz. Böylece yorganın kalın geldiği günler için iyi bir alternatifiniz olur. Pamuklu kumaşı sayesinde huzurlu bir şekilde gece uykunuzu alabilir ve huzurlu bir güne uyanabilirsiniz.  
Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat