Kapitone Yatak Örtüsü

Filter

Kapitone Yatak Örtüsü

Kapitone yatak örtüsü modelleri, en çok tercih edilen yatak örtüsü modelleri arasında yer alır. İki kumaş arasına yerleştirilen pamuk ya da elyaf gibi dolgu maddeleri sayesine kapitone görüntüsü kolaylıkla elde edilir. Kendinden desenli olan bu modeller yatak odanıza farklı ve hoş bir hava katar. Yatak örtüsü modellerinden kapitoneli örtü modellerini tercih edebilir ve bu şıklığı yatak odanıza taşıyabilirsiniz. Kabartma desenler taşıyan bu modeller, yeni nesil teknolojiden yararlanılarak üretilir. Farklılık arayan kişiler bu modelleri tercih edebilirler. Üstelik görünüm olarak da son derece doğal ve moderndir. Bu yatak örtüleri, farklı renklerde tercih edilebilir.

Kapitone Yatak Örtüsü Nedir?

Kapitone yatak örtüsü özel bir dikim tekniği ile üretilip kabartılı bir görünüm elde edilen yatak örtüsüne verilen isimdir. Son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Bu özel kumaş görüntüsü için tekstildeki teknolojik gelişmelerden yararlanmak gerekir. İki ayrı kumaş kullanıldığı için diğer yatak örtüsü modellerinden daha kalın bir yapıya sahiptir. Bu kabartılı kumaş yapısının elde edilmesi için iki kumaş arasına dolgu maddesi yerleştirilmesi gerekir. Genellikle dolu maddesi olarak pamuktan ya da elyaftan yararlanılır. Kendinden desenli durduğu için oldukça şık görünen yatak örtüsü modelleridir. Yatağınızın üzerini kapitone yatak örtüsü modelleri ile örterek yatak odanızın havasını bir anda değiştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz.

Kapitone Yatak Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Yatak örtüsünün kullanım amacı yatağın üzerinin örtülmesi ve şık bir görüntü elde edilmesidir. Odanın dekorasyonu bu şekilde tamamlanır ve düzenli görünür. Yatak örtüsü kullanmadığınız zaman, görüntü mutlaka eksik kalacaktır. Bu görüntüyü tamamlamanın yolu ise şık bir yatak örtüsü kullanmaktan geçer. Kapitone yatak örtüsü modelleri tek kişilik ve çift kişilik seçeneklerine sahiptir. Yatak ölçünüze göre bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca farklı renk seçenekleri de bulunur. Eğer çeyiz olarak satın alıyorsanız beyaz ve krem rengi gibi gelinliği çağrıştıran renklere yönelebilirsiniz.

Kapitone Yatak Örtüsünün Duruşu

Kapitone yatak örtüsü modelleri diğer yatak örtülerine göre daha kalın bir kumaş yapısına sahiptir. Bunun sebebi ise iki kumaş arasına dolgu yapılarak dikişin gerçekleştirilmesidir. Bu nedenle diğer yatak örtülerine göre daha kalın durması normaldir. Bu kalınlık daha düz durmasını ve kolay kolay kırışmamasını sağlar. Bu açılardan bakıldığında kapitone yatak örtülerinin kullanımı oldukça avantajlıdır. Eğer modern bir yatak örtüsü seçimi yapmak istiyorsanız kapitone modellerine yönelebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri arasından alabileceğiniz bu yatak örtüleri ile yatak odanız çok daha modern görünecektir. Aynı zamanda şıklığı da bulabileceğiniz yatak örtüsü modelleridir. Ev tekstili ürünleri arasında en sevilenler arasında yerini alan kapitone yatak örtüsü modelleri, sizin de yatak odanızı güzelleştirebilir. Dokusuyla ve görüntüsüyle görenleri etkileyen bu yatak örtüsü modellerini farklı renklerde tercih etme şansınız bulunur
Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat