Battaniyeli Kapitone Setler

Filter

Battaniyeli Kapitone Setler

Evimizin her köşesinde bulunan tekstil ürünleri hayatımızı kolaylaştırıp güzelleştirmektedir. Her tekstil ürünün belirli bir kullanım amacı bulunmaktadır. Ev tekstil ürünlerinin vazgeçilmezi olan nevresim takımları, uyku setleri, mevsimlik battaniyeler, masa örtüsü takımları, banyo takımları vb. daha birçok ürün bulunmaktadır.

Çeyizliklerin Vazgeçilmezi Takımlar

Çeyizlik ürünlerin en çok tercih edilen kısımları arasında yatak odası tekstil ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin set halinde oluşmuş olması kullanımı kolaylaştırırken aynı zamanda görsel bütünlük sağlamaktadır. Nevresim takımlarında birçok çeşit ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Battaniye ile konsept yapılan takımlar beğenilerek kullanılmaktadır. Ürünlerin kalitesi, kumaş yapısı, renk uyumu, desenleri ile uyumlu olması çok önemlidir. Çeyizlik yatak örtülerinin yerini alan Battaniyeli Kapitone Setler severek kullanılmaktadır. Yastık kılıfı, çarşaf takımı, kapitone pike örtüleri ve pamuklu battaniyeler ile şık bir yatak odası takımı oluşturmak isteyenler Battaniyeli Kapitone Setler ile kombin yapıp kaliteli ve harika uyum yakalayabilirler. Çeyizlik setler içinde yatak örtüsü, battaniye, nevresim takımları, çarşaf seti, yastık kılıfları, gibi birçok ürün bulunmaktadır.

Yatak Örtüsü Modelleri  

Günümüzde üretilen binlerce çeşit nevresim takımları şıklıkları ile göz doldurmaktadır. Çeşitli renk ve desen seçenekleri, kumaş türleri, işlemeler, kombin setleri, kaliteli olması, uygun fiyata sahip olması alıcılar için oldukça önemlidir. Dört mevsim kullanılabilen Battaniyeli Kapitone Setler kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Saten takımlar, Fransız gipürler, işlemelerde dokuma sıklığı, pamuklu kumaştan üretilmiş olması, nevresimin aynı zamanda yatak örtüsü şeklinde kullanılıyor olması, pike özelliğinin olmuş olması, birçok aradığımız özelliğin tek set içinde olmuş olması çok tercih edilmektedir.  Dört mevsim tercih edilen modellerin çok kullanışlı olması ve özel tasarım şeklinde üretilmiş olması oldukça dikkat çekmektedir. Yatak örtüsü modellerde bu setleri tercih edebilirsiniz.
Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat