Battaniye Takımları

Filter

Battaniye Takımları

Battaniyeler genelde kışın kullanılan bir örtü çeşididir. Onu yorgan, pike gibi ürünlerden ayıran en önemli özellik ise tüylü veya yünlü yapısıyla çok daha fazla ısıtmasıdır. Battaniyelerde genelde nevresim, pike, yorgan gibi ürünlerde olduğu gibi tek kişilik, çift kişilik olarak ayrılmakta ve ihtiyaca göre rahatlıkta temin edilebilir. Battaniyeler tüylü, yün veya örgü dokusunda olabilir. Burada hangi battaniyeyi tercih edeceğinizi bulmak tamamen sizin tercihinize kalmış durumdadır. Fakat alerjisi olan insanların çok çabuk akar üreten ve toz tutan ürünler oldukları için battaniyeleri  daha sık yıkaması gerekir. Bu yüzden battaniye alırken yıkama talimatlarının ne yönde olduğuna dikkat etmek uzun vadeli kullanım açısından büyük bir öneme sahiptir.

Battaniye Takımı Çeşitleri

Battaniye takımları diğer yatak ürünlerinde olduğu gibi tek kişilik, çift kişilik ve bebek battaniyeleri olarak ayrılır. Çeyizlerin olmazsa olmazlarından olan parçalardan biri olduğu için battaniye takımlarında da çok şık parçalar ve çeşitler bulabilirsiniz. Çeyizler için gipürlü şık battaniye takımları bulmak bile mümkündür. Çift kişilik bir battaniye takımının içinde Battaniye: 220*240 cm  ebatlarında, Çarşaf: 220*240 cm ebatlarında, Gipürlü Yastık: 50*70 cm 2 adet ve iki adet yastık bulunur.  Bazı takımlarda yastık bulunma durumu değişkenlik gösterebilmektedir. Çeyize battaniye alırken dikkat etmeniz gerekenlerden önemli olanı güzel görüntülerinin ardında yıkama ve kullanım tarzının uygun olup olmadığıdır. Kimse kullanmayacağı bir ürünü satın almak istemez öyle değil mi? bu yüzden görüntüsü kadar kullanma talimatlarına dikkat ederek sipariş vermelisiniz bebek battaniyelerini ise hazır tercih edebileceğiniz gibi kendiniz örebilir veya sipariş üzerine ören kişilerden tercih edebilirisiniz.

Farklı Battaniye Kullanım Önerileri

Farklı battaniye kullanımlarına örnek olarak kışın oturma odasının kanepesinde koltuğunuzun ve ortamın renklerine uygun küçük ve şık TV battaniyeleri hem oturma odalarınıza yeni bir dekor getirecek hem de film izlerken üşümeye başladığınızda kolayca sarılabileceğiniz bir seçenek olacak. Battaniyeler kışın çok güzel ısıtan örtüler oldukları gibi ev için ideal bir dekor biçimidirler.  Battaniye alırken bu özelliklere dikkat edip göz önünde bulundurmanız sizin açınızdan daha rahat olacaktır.
Bu ürünü sepete eklediniz:

Open chat